Alle pups hebben ondertussen een warm nestje gevonden


Bekijk ook onze Facebook pagina met de laatste foto's en nieuwtjes over onze kennel en  de nieuwe pup's

Shows

Regelmatig nemen wij deel aan show's, wedstrijden, cursussen en activiteiten.

Bekijk hier een overzicht van tot nu toe behaalde resultaten.

 

Bijgewerkt op xx-yy-20zz


Uitleg afkortingen

CAC Nationaal Kampioenschapscertificaat.(beste reu/teef op een nationale show)
CACIB Internationaal Kampioenschapscertificaat.(beste reu/teef op een internationale show)
BOB Best of breed (beste van het ras)
BOS Best opposite sex (beste reu of beste teef)
BIG Best in Group (beste van rasgroep 1)
BIS Best in Show (beste van de gehele tentoonstelling)
U Uitmuntend
ZG Zeer goed
G Goed


Diago Kiaora "DIAGO"

 

Uitslagen
26-05-2013 Certificaat schapendrijven aanlegtest voor gevorderden NBCC
22-07-2012 1U CAC/CACIB Kampioensklas Luik (B) Dhr J Wauben (NL) HIERMEE BELGISCH KAMPIOEN!!!
26-06-2012 2de plaats onderlinge wedstrijd Agility/behendigheid bij hondenschool BHM 
02-06-2012 aanlegtest schapendrijven NBCC. resultaat: veel te vriendelijk om schapen te drijven ;p
01-05-2012 Certificaat aanlegtest schapendrijven (Working Bearded Collies Belgium)
01-04-2012 2U R-CACL/R-CACIB Kampioensklas Luxemburg Dhr Zsolt Molnar (Roumanie) 
05-11-2011 2U R-CACL kampioensklas Luxemburg Mw I Hecktors (B)
14-10-2011 2U R-CAC (VDH) R-CAC (club) (nationaal) Dortmund (D) Mw Sontje Peplow- Jarding 
09-10-2011 1U CAC kampioensklas Charleroi (B) Dhr Theo Leenen (B)
28-08-2011 1U CAC BOB 3de BIG kampioensklas Mons (B) Mw I Hecktors (B)
14-08-2011 1U Beste reu BOB openklas Clubmatch MHSV Mw Anne-Marie Zoontjens (NL)
24-07-2011 1U R-CAC/R-CACIB kampioensklas Luik (B) Dhr Antoan J Hlebarov (BG)
03-07-2011 1U R-CACIB openklas Echt (NL) Dhr E Deutscher 
11-06-2011 1U CAC*/R-CACIB openklas Arnhem (NL) Dhr K Piotr (PL) HIERMEE NEDERLANDS KAMPIOEN!
27-05-2011 1U R-CACIB openklas Oss (NL) Mw O kupriyanova-Sinko 
19-03-2011 1U CAC/CACIB openklas Leiden (NL) Mw I Y Onstenk-Schenk (NL)
09-02-2011 Certificaat EG 3 bij hondenschool MHSV 
30-01-2011 2U R-CACL openklas Luxemburg Mw Judit Korózs Papp (H)
15-01-2011 1U CAC openklas Genk (B) Dhr.H. Jones (UK)

11-12-2010 1U CAC/CACIB BOB openklas Wijchen (NL) Dhr D Rutten
21-08-2010 2U R-CAC/R-CACIB openklas Mechelen (B) Mw D de Ridder 
08-08-2010 1U Beste reu BOB 2de BIG openklas Clubmatch MHSV (NL) Dhr J Coppens 

03-07-2010 2U R-CAC/R-CACIB openklas Genk (B) Mw I Hectors
19-06-2010 1U CAC*/R-CACIB openklas Uden (NL) Dhr R van Hoenacker
05-06-2010 2U R-CACIB openklas Hulten KC de Baronie (NL) Dhr J Schepers (NL)
17-04-2010 1U R-CAC/R-CACIB openklas Goes (NL) Dhr E Wieldraaier
13-02-2010 2U R-CAC openklas Genk (B) Dhr J Wulteputte (B)
25-01-2010 Certificaat EG 2 bij hondenschool MHSV
14-06-2009 Certificaat EG 1 bij hondenschool MHSV
23-08-2009 1U R-CAC/R-CACIB openklas Mechelen (B) Dhr Manuel Borges 

25-04-2009 1U R-CAC openklas Genk (B) Dhr E. Deutscher
11-11-2008 Certificaat Agility/Behendigheid gevorderde groep (beste van de groep) 

09-11-2008 U openklas Clubmatch NBCC (NL) Mw J Rivers (reuen)
5U " " " " Eindkeuring door Dhr G Atkins
10-08-2008 1U Beste reu openklas Clubmatch MHSV Mw Anette Wijnsouw
14-07-2008 Certificaat Agility/Behendigheid Gevorderde groep (beste van de groep)
12-04-2008 2U R-CAC R-CACIB Tussenklas Antwerpen (B) Dhr R van Bunder (B)
24-03-2008 Certificaat Agility/Behendigheid beginnersgroep (beste van de groep)
23-03-2008 1U R-CAC Tussenklas La Louviére (B) Dhr C Beenen (NL)

14-01-2008 Diploma Ver-ver-gevorderden Hondenschool Genhout (beste van de groep)(129 punten van de 140)
18-08-2007 1U Jeugdklas Clubmatch MHSV (NL) Dhr Henk Hanssen (NL)
16-06-2007 Diploma ver-gevorderden Hondenschool Genhout (beste van de groep) (103 punten van de 120)

17-03-2007 Diploma gevorderden-klasse Hondenschool Genhout (beste van de groep)(107 punten van 120)
13-12-2006 Diploma puppy cursus Hondenschool Genhout (beste van de groep)(69 punten van de 80)

 

Clan of Stork's Just Quibo "QUIBO"

Uitslagen

23-06-2013 1U kampioensklasse clubmatch BCVN Dhr E Wieldraaier
09-06-2013 1U CAC kampioensklasse Lommel (B) Dhr Des Manton (IRL)
26-05-2013 Certificaat schapendrijven aanlegtest (gevorderden) NBCC 
19-05-2013 1U R-CAC kampioensklasse Wieze (B) Dhr Johan Wulteputte (B) 
11-05-2013 2U CAC/CACIB VDH en CLUB Kamp. klasse Dortmund (D) internationaal Dhr Levente Miklos (H) 
10-05-2013 2U CAC/CACIB VDH en CLUB Kamp. klasse Dortmund (D) europasieger Dhr G. Jipping (NL)
27-01-2013 1U CAC/CACIB BOB en 4de in groep kampioensklasse Mouscron B) Dhr Hjorth
12-01-2013 1U CAC en BOB Kampioensklasse Genk (B) Dhr Theo Leenen (B) 
25-11-2012 1U Kampioensklasse Winner Amsterdam (NL) Dhr Gerard Jipping (NL) 
11-11-2012 1U kampioensklasse Clubmatch BCCB (B) Mw Ann Andrews
11-11-2012 1ste plaats koppelklasse samen met Beat-it Mw Ann Andrews
20-10-2012 1U R-CACIB kampioensklasse Utrecht (NL) Mw Ricky Lochs-Romans (NL)
06-10-2012 1U R-CAC Kampioensklasse Zwolle (NL) Mw E Bakker-vd Woestijne (NL)
29-09-2012 2U Kampioensklasse Maastricht (NL) Mw B Müller (CH)
27-09-2012 Certificaat EG 3 bij hondenschool MHSV 
15-09-2012 Certificaat aanlegtest schapendrijven (schapendoeskennel van ös doezenhufke)
01-09-2012 1U Res. beste reu in show R-CAC Clubmatch NBCC (NL) Dhr J Andersson (zweden)
01-09-2012 1ste plaats koppelklasse samen met Beat-it. Dhr J Andersson (zweden) 

12-08-2012 1U BOB 2de in rasgroep 1 Clubmatch MHSV (NL) mw W Marijnissen-Boonen (NL)
23-06-2012 1U CAC/CACIB BOB kampioensklas Uden (NL) Dhr R vanhoenacker
09-06-2012 1U R-CAC/CACIB kampioensklas Tilburg (NL) Mw P Runderkamp (NL)
02-06-2012 Certificaat aanlegtest schapendrijven NBCC. 6½ (opjagen is veel leuker volgens Quibo) ;P
26-05-2012 1U CAC/CACIB BOB kampioensklas Arnhem (NL) Dhr CM Beenen (NL) HIERMEE NEDERLANDS KAMPIOEN
13-05-2012 1U CAC VDH/ R-CAC club openklas Dortmund (D) Nationale. Mw Janet E Lewis (GB)
12-05-2012 2U CAC VDH/ CAC club openklas Dortmund (D) europasieger Mw Cathrin Parker (GB)
01-05-2012 Certificaat aanlegtest schapendrijven (Working Bearded Collies Belgium)
26-02-2012 HOND VAN HET JAAR SHOW van rasgroep 1. uitgekozen bij de laatste 6
05-02-2012 1U CACL openklas Luxemburg Mw Gloria Wagner (L) HIERMEE LUXEMBURGS KAMPIOEN 
03-02-2012 1U CAC/CACIB BOB 7de BIG openklas Eindhoven (NL) Dhr E Wieldraaier (NL)
13-11-2011 1U CAC BOB/BEST IN SHOW 2011 tussenklas clubmatch BCCB (B) Mw Janet Wood (GB)
05-11-2011 1U CACL/R-CACIB tussenklas Luxemburg Mw I Hectors (B)
16-10-2011 1U CAC VDH/CAC club tussenklas Dortmund Bundessieger (D) Mw H Bilsheim
14-10-2011 1U CAC VDH/CAC club tussenklas Dortmund Nationaal (D) Mw Sontje Peplow-Garding
25-09-2011 1U CAC/CACIB BOB 1ste BIG 3de BIS tussenklas Maastricht (NL) Dhr D Rutten (NL)
14-08-2011 1U CAC VDH/2x CAC club tussenklas Beckum (D) mw Angela Pedder (GB) CLUBSIEGER 2011 

07-06-2011 Certificaat ringtraining KC Geleen Dhr C van Dongen
15-05-2011 1u J-CAC/CAC BOB 4de BIG Jeugdklas Goes (NL) Mw E Bakker v.d Woestijne (NL) NEDERLANDS JEUGDKAMPIOEN
03-04-2011 Certificaat Gevorderden 2 (gehoorzaamheid) BHM (beste van de groep) (120 punten van de 140)
19-03-2011 1U J-CAC/R-CAC Jeugdklas Leiden (NL) Mw I Y Onstenk-Schenk
13-02-2011 2U R-CAC club/R-CAC VDH Jeugdklas Rheinberg (D) Mw C Parker
09-02-2011 Certificaat EG 2 MHSV (gehoorzaamheid) 
30-01-2011 1U Jeugdklas Luxemburg Mw J Korózs-Papp (H) LUXEMBURGS JEUGDKAMPIOEN
 14-12-2010 Certificaat EG 1 bij hondenschool MHSV
11-12-2010 1U J-CAC Jeugdklas Nijmegen/Wijchen (NL) Dhr D Rutten (NL)
07-11-2010 1U Beste Jeugd Reu 2010 Jeugdklas Clubmatch BCCB (B) Mw Kim Evans (UK)
25-09-2010 1 VB Beste pup puppyklas Maastricht (NL) Mw Anne-Marie Zoontjens (NL)
04-09-2010 1 VB Beste pup 4de beste pup in show puppyklas Luxemburg Mw Anne Brankovich (Serbie)
07-06-2010 Diploma puppyklasse Hondenschool Genhout (beste van de groep) (68 punten van de 80)
05-06-2010 1 VB Beste Baby 2de Beste Baby van de showdag babyklas Tilburg (NL) Dhr J Schepers (NL) 


Firstprizebears Just Beat-It "BEAT-IT"

 

Uitslagen

23-06-2013 1U 2x CAC BOS kampioensklasse clubmatch BCVN Dhr E Wieldraaier
09-06-2013 2U R-CAC kampioensklasse Lommel (B) Dhr Des Manton (IRL)
26-05-2013 Certificaat aanlegtest schapendrijven (gevorderden) NBCC
19-05-2013 1U CAC en BOB kampioensklasse Wieze (B) Dhr Johan Wulteputte (B)
11-05-2013 1U CAC/CACIB en BOB VDH en CLUB Dortmund (D) internationaal Dhr Levente Miklos (H)
                       HIERMEE DE TITEL VDH-FRÜHJAHSSIEGER 
10-05-2013 1U CAC/CACIB en BOB VDH en CLUB Dortmund (D) europasieger  Dhr G. Jipping (NL)
                       HIERMEE DE TITEL VDH-EUROPASIEGER 
10-03-2013 5U VHK openklasse teven Crufs (GB) mw .......... (GB)
24-02-2013 geselecteerd bij de laatste 6 van rasgroep 1 Hond van het jaar show (NL) dhr J Wauben (NL)
27-01-2013 1U R-CAC/R-CACIB Kampioensklasse Mouscron (B) Dhr Hjorth
12-01-2013 1U CAC kampioensklasse Genk (B) Dhr Theo Leene (B)
08-12-2012 1U CAC kampioensklasse Brussel R-CAC/R-CACIB (B) Dhr P. Harsányi (H)
25-11-2012 1U CAC/CACIB winster 2012! en BOB, 3de in de groep Winner Amsterdam(NL) Dhr Gerard Jipping (NL)
                      HIERMEE NEDERLANDS KAMPIOEN EN DE TITEL WINSTER 2012! 
                      hiermee geselecteerd voor de Crufs en voor de hond van het jaar 2012! 
18-11-2012 1U R-CAC/R-CACIB kampioensklasse Kortrijk (B) Mw Lisette Delvoux-Crouwels (B)  
20-10-2012 1U CAC/CACIB en BOB!!!Kampioensklas Utrecht(NL) Mw Ricky Lochs-Romans (NL)
06-10-2012 3U kampioensklasse Zwolle (NL) Mw.E Bakker-vd Woestijne (NL)
29-09-2012 1U CAC/CACIB kampioensklasse Maastricht (NL) mw B Müller (CH)
27-09-2012 Certificaat EG 3 bij hondenschool MHSV
15-09-2012 Certificaat aanlegtest schapendrijven (schapendoes kennel van ös doezenhufke) 
01-09-2012 1U Kampioensklasse Clubmatch NBCC (NL) Mw K Evans (GB) 
01-09-2012 1ste plaats koppelklasse (samen met Quibo) Dhr Andersson (zweden)
12-08-2012 1U beste teef Clubmatch MHSV (NL) Mw M Marijnissen-Boonen (NL)
22-07-2012 1U CAC/CACIB BOB kampioensklas Luik (B) Dhr J Wauben (NL)
28-07-2012 Certificaat EG 3 (gehoorzaamheid) BHM
09-06-2012 1U R-CAC/R-CACIB kampioensklas Tilburg (NL) Mw P Runderkamp (NL)
02-06-2012 Certificaat aanlegtest schapendrijven NBCC. resultaat: 8½ Beat-it liet een perfecte "cutting" zien
26-05-2012 1U CAC/CACIB Kampioensklas Arnhem (NL) Dhr C Beenen (NL)
13-05-2012 1U CAC VDH/ R-CAC club tussenklas Dortmund (D) Nationale. Mw Janet E Lewis (GB)
12-05-2012 2U CAC VDH/ CAC club tussenklas Dortmund (D) europasieger Mw Cathrin Parker (GB)
01-05-2012 Certificaat aanlegtest schapendrijven (Working Bearded Collies Belgium)
05-04-2012 Certificaat EG 2 bij hondenschool MHSV
01-04-2012 1U CACL tussenklas Luxemburg Dhr Zsolt Molnar (Roumanie) HIERMEE LUXEMBURGS KAMPIOEN 
27-03-2012 Certificaat EG 2 (gehoorzaanheid) BHM 
12-02-2012 1U R-CAC tussenklas Genk (B) Dhr P. Krol )PL)
05-02-2012 1U CACL tussenklas Luxemburg Mw Gloria Wagner (L)
03-02-2012 1U R-CAC/R-CACIB tussenklas Eindhoven (NL) Dhr E Wieldraaijer (NL)
23-11-2011 Certificaat Gevorderden (gehoorzaamheid) Hondenschool Genhout (beste van de groep)
13-11-2011 1U Beste Jeugd teef/Beste Jeugd hond Clubmatch BCCB (B) Mw Janet Wood (GB)
14-08-2011 1U Beste teef Clubmatch MHSV (NL) Mw Anne-Marie Zoontjens (NL)
02-07-2011 Certificaat gevorderden 1 (gehoorzaamheid) BHM
07-06-2011 Certificaat ringtraining KC Geleen Dhr C van Dongen
03-04-2011 Certificaat "Pubers" (gehoorzaamheid) BHM
09-02-2011 Certificaat EG 1 bij hondenshool MHSV (gehoorzaamheid)
03-01-2011 Diploma puppyklasse Hondenschool Genhout (beste van de groep) (69 punten van de 80)
21-11-2010 1 VB Beste Baby Babyklas Kortrijk (B) Dhr H v.d Berg (NL)


Pronto Bono van het Knosselbos "BONO"

BonoBono
Uitslagen
07-10-2012 Waterwerkbrevet C (gezakt) 2de plaats special klasse Watertrails NNFC
                 (oef A: 1.21.93 / oef B: 1.29.58 / oef C: 0.56.31 / tataal: 227.82)

12-08-2012 1 beste reu BOB. 2de in rasgroep 2 Clubmatch MHSV (NL) Mw V de Cuyper-Boesmans
21-03-2012 Certificaat EG 3 (gehoorzaamheid) bij hondenschool MHSV 
21-03-2012 Certificaat EG 1 (voor de lol mee gedaan, heeft dit certificaat al) gehoorzaamheid MHSV
02-11-2011 Waterwerkbrevet C (gezakt) 1ste plaats specialklasse Watertrails NNFC
14-08-2011 1 Beste reu BOB Clubmatch MHSV (NL) Dhr G Puts (NL)
17-03-2011 Certificaat EG 2 (gehoorzaamheid) MHSV 
03-10-2010 Waterwerkbrevet B 2de plaats specialklasse Watertrails NNFC
08-08-2010 1 BOB clubmatch MHSV (NL) mw W marijnissen (NL)
04-10-2009 Waterwerkbrevet A 8ste plaats open klasse Watertrails NNFC
.................(oef A:3.18.48 / oef B:3.34.09 / oef C:1.1.51 / totaal 474.08) 
14-05-2006 Diploma ver-gevorderden klasse Hondenschool Genhout (beste van de groep) (102 punten van de 120)
26-03-2006 ZG clubmatch NNFC 
26-11-2005 Diploma gevorderde klasse Hondenschool Genhout (beste van de groep) (99 punten van de 120)
21-08-2005 1 BOB clubmatch MHSV (NL) Dhr E wieldraaier (NL)
14-06-2005 Certificaat EG 1 (gehoorzaamheid) MHSV (Beste van de groep) (106 punten van de 120)
23-03-2005 Certificaat puppyklasse (gehoorzaamheid) MHSV (beste van de groep)

Inhoud